سه‌شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۵

بيانيه رييس شوراي اسلامي شهرو شهردار قزوين به مناسبت 22 بهمن ماه

انقلاب اسلامي در حالي سي و سه سال از حيات خود را پشت سر مي گذارد كه پيروزمندانه و سرافرازانه و با الهام از تعاليم نوراني اسلام و مكتب شهادت و ايثار در چنان جايگاه رفيعي از پيشرفت و اقتدار ملي قرار گرفته كه باعث بهت حيرت جهانيان گرديده است

 

همچنان كه كشورهاي مسلمان ديگري با الهام از انقلاب اسلامي كه حركتي عليه استبداد ظالمانه بود الگو گرفته اند.
بي شك دستاوردها ي عظيم انقلاب اسلامي بيش از همه مرهون تدابير شجاعانه و پيامبر گونه معمار كبير انقلاب اسلامي امام خميني (ره) و خلف صالحشان حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي ( مد ظله العالي) و همچنين مجاهدت و جانفشاني و حضور با بصيرت ملت غيور ايران در همه حوادث تاريخي و لحظات سرنوشت ساز اين مرز و بوم بوده است.
شوراي اسلامي شهر و شهرداري قزوين ضمن تبريك فرا رسيدن سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي به ملت شريف ايران بويژه مردم شهيد پرور و با بصيرت قزوين اعلام مي دارد كه امروز همه كسانيكه دل در گرو انقلاب و پيروي از رهنمودهاي نوراني و حكيمانه مقام عظماي ولايت از بنيان هاي مرصوص نظام جمهوري اسلامي حفاظت و صيانت نمايند و دشمنان ديرينه انقلاب اسلامي را در رسيدن به اهداف پليدشان ناكام بگذارند.
فلذا از همه دلسوزان ايران اسلامي دعوت مي كنيم تا با حضور گسترده و مقتدرانه در راهپيمايي روز 22 بهمن وفاداري و دلبستگي خود به نظام اسلامي و شكوه ولايت مداري را به منصه ظهور برسانند.
 
 
       مسعود نصرتي                                                        عباس ظاهري
                  شهردار قزوين                                     رييس شوراي اسلامي شهر قزوين

تصاویر مرتبط