پنجشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۰۸

رييس شوراي شهر و شهردار قزوين در بيانيه‌اي اعلام کردند:

نهم دي 88 برگ زريني در تاريخ کشور ايران است

رييس شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين، نهم دي ماه را تجلي شکوه ولايت مداري دانسته و در اطلاعيه‌اي اين روز را گرامي داشتند.

 

 راهپيمايي 9 دي تجلي قدرت خدا و حركتي ماندگار در تاريخ انقلاب است .
مقام معظم رهبري (مد ظله العالي )
 
در تاريخ سي ساله انقلاب همواره شاهد حوادث و آزمايشات بي شمار بوده ايم كه به ياري خداوند متعال و رهنمودهاي به موقع و روشنگرانه بنيان گذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره) و رهبري مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب و حمايت و پشتيباني هاي عظيم مردمي از تمامي آن ها با سربلندي عبور كرده ايم.
نهم دي ماه سال 88 به عنوان برگ زريني در تاريخ كشور ايران پيام ولايت مداري و بصيرت ملت را به جهانيان فرياد زد .
اين حماسه تجلي، قدرت الهي در هويت اسلامي و بنيان مردمي انقلاب و بين تكليف گرايان حسيني با منحرفان فريب خورده و دنيا طلبان داخلي و اسلام ستيزان خارجي شاخص شد و به فرموده رهبر عظيم الشأن انقلاب ، حماسه نهم دي ثابت كرد كه نظام متعلق به خود مردم است.
شوراي اسلامي شهر و شهرداري قزوين ضمن تبريك فرا رسيدن روز نهم دي ماه به ملت شريف ايران و بويژه مردم شهيد پرور و با بصيرت قزوين اعلام ميدارد كه امروزه همه كسانيكه دل در گرو انقلاب و آرمان هاي امام راحل (ره) دارند وظيفه دارند با شناخت و بصيرت كافي و حفظ و تداوم فرهنگ انقلابي و پيروي از رهنمودهاي حكيمانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت آيت ا... خامنه اي (مد ظله العالي ) حفاظت و صيانت نماينده و فتنه گران و دشمنان ديرينه انقلاب اسلامي را در رسيدن به اهداف پليدشان نا كام بگذارند. فلذا از همه دلسوزان ايران اسلامي دعوت ميكنيم تا با حضور در مراسم گراميداشت روز نهم  دي وفاداري و دلبستگي خود را به نظام اسلامي و شكوه ولايت مداري را به منصه ظهور برسانند.
 
                                      
 

تصاویر مرتبط