سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۰۴

مراسم تجلیل از رزمندگان و نمازگزاران در سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین برگزار شد

از رزمندگان و نمازگزاران فعال در پایانه های مسافربری شهرداری قزوین طی مراسمی با هدف ترغیب و تشویق به فریضه آسمانی نماز و نیز اهمیت والای نمازجماعت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین؛ علی محمدحسینی مدیرعامل ساز مان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین از برگزاری مراسم تجلیل از رزمندگان و فعالان نماز در این سازمان خبر داد و گفت: این برنامه فرهنگی با هدف ایجاد نشاط و جلب مشارکت عمومی همکاران در اقامه فریضه نماز برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: به منظور ترویج و اعتلاء فرهنگ نورانی نماز جماعت ازرزمندگان و نمازگزاران که در برگزاری و اقامه نماز جماعت مشارکت فعال و مستمر داشته اند با حضور فرج الله فصیحی رامندی رئیس شورای شهر قزوین، حجت الاسلام و المسلمین قجر رئیس ستاد اقامه نماز شهرداری قزوین، حسین صلح جو و ولی چگینی اعضاء شورای شهر قزوین، محمد درافشانی رئیس سازمان فرهنگی ورزشی، داریوش قاسمی مدیرعامل سازمان زیبا سازی و جمعی از اعضای هیئت مدیره  با اهداء لوح سپاس از سوی شهردار و رئیس شهورای شهر قزوین تقدیر گردید.

در بخشی از لوح تقدیر آمده است:

نماز زیباترین نماد بندگی و عبودیت در پیشگاه خداوند متعال و بالاترین ذکر الهی و بهترین راه برای ارتباط دائمی با خداوند تبارک و تعالی است. خدمت در عرصه‌ی نماز توفیقی است که بی‌علت، رفیق  هر کس نخواهد شد و حاصل نشود الاّ به تلاش و مجاهدتی دایم که لطف ذات اقدس ربوی و وصول به مقام مصلین را در پی‌دارد   .

گفتنی است در پایان ضمن اهدای لوح هدایایی نیز به شرکت کنندگان در مراسم اهدا شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط