پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۸

بازدید اعضاء كمسیون عمران، ترافیک و امور زیر بنای شورای شهر قزون از سازمان پایانه ها ی مسافربری

اعضاء کمسیون عمران، ترافیک و امور زیر بنای شورای شهر از سازمان پایانه مسافربری شهرداری قزون بازدیدکردند

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین؛ اعضاء کمسیون عمران، ترافیک و امور زیر بنای شورای اسلامی شهر قزوین از سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ضمن بازدید از سازمان با  پرسنل دیدار و گفتگو کردند.

این جلسه در محل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین  با حضور مهدی مهدی خانی، حسین صلح جو، علی فرمانی، ولی چگینی و مهری سادات تقوی به همراه شیما زرآبادی پور سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک و محمدی نماینده اتحادیه حمل و نقل برگزار شد.  

در آغاز جلسه علی محمدحسینی مدیرعامل سازمان به ارائه گزارشی از عملکرد و نحوه کار در سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین پرداخت و اقدامات انجام شده در سال های گذشته را تشریح کرد.

محمدحسینی ضمن بیان چشم انداز سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای تحقق راه اندازی ترمینال دو راه همدان  انجام شده است که تلاش می کنیم بزودی تحقق یابد.

 مهدی مهدی خانی  رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر قزوین ضمن تشکر از مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری بخاطر ارائه گزارش کامل گفت: هدف از بازدید از سازمانها ومناطق تابعه شهرداری بررسی عملکرد و مشکلات موجود در این سازمانها ومناطق است که در این بازدیدها مشکلات موجود مورد تحلیل وجهت مرتفع شدن به جلسات شورا منتقل می شود.

پایان پیام

تصاویر مرتبط