دوشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۰۱

پیام تبریک مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین به مناسبت روز پزشک

علی محمد حسینی مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین در پیامی اول شهریور زادروز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک را تبریک گفت .

علی محمد حسینی، مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین در پیامی اول شهریور زادروز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین در این پیام آمده است:
نقطه به نقطه ایران اسلامی همواره مهد پرورش بزرگان  و دانشمندانی بوده که در راه خدمت به جامعه و انسانیت از هیچ کوششی دریغ نکرده اند . روز اول شهریور در تقویم کشور عزیزمان که یادآور دانشمند پر فروغ این سرزمین، طبیب نامور ، شیخ الرئیس ابوعلی سینا است روز پزشک نامگذاری شده است.

بی شک نامگذاری روزی به عنوان روز پزشک بهانه ای است تا از رهسپاران راه بزرگانی  همچون بوعلی سینا، جرجانی، رازی و ... تقدیری هر چند کوچک به عمل آورد.بی تردید توفیق خدمتگزاری به مردم یکی از بهترین موهبت های  الهی است و  بار دیگر مردم شریف ایران اسلامی نظاره گر تلاشهای ایثارگرانه و از خودگذشتگی پزشکان و تیم کادر درمان ،که در این شرایط دشوار ، سختی ها و خطرات را به جان خریده و با از خودگذشتگی به میدان مبارزه با ویروس کرونا و درمان بیماران مبتلا آمده اند هستند که این از خودگذشتگی و جانفشانی، خاطرات حماسه‌هایی که کادر درمانی کشور در ایام دفاع مقدس رقم زدند را در خاطرات زنده می کند. ضمن تبریک بمناسبت یکم شهریور روز پزشک، سلامت و موفقیت تک تک شما عزیزان و نیز بهبودی بیماران را از خداوند منان خواستارم.

علی محمد حسینی
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین

تصاویر مرتبط