شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۲۱

شعباني،مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين خبرداد:

ارائه خدمات به 150 نفر از بانوان در اتاق مادر و کودک پايانه آزادگان شهر قزوين

بيش از 150 نفر از بانوان مسافر براي رسيدگي به نوزادانشان در سه ماه اول سال جاري به اتاق مادر و کودک در پايانه مسافربري آزادگان شهر قزوين مراجعه کرده‌اند.

حسن شعباني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: بيش از 150نفر از بانوان مسافر براي رسيدگي به نوزادانشان در سه ماه اول سال جاري به اتاق مادر و کودک در پايانه مسافربري آزادگان شهر قزوين مراجعه کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ شعباني افزود: در سه ماه اول سال جاري بانوان مسافر از امکانات اتاق مادر و کودک از جمله وسايل بازي كودكان ، تخت خواب كودك ، محل شستشو و نظافت كودك برخوردار شده‌اند.

وي بيان کرد: با تمهيدات در نظر گرفته شده، مادران در اتاق مادر و کودک مي‌توانند در کمال آرامش، ضمن تغذيه نوزادان خود و انجام امور بهداشتي آن‌ها، به استراحت بپردازند.

وي افزود: احداث اتاق مادر و کودک در اين پايانه در سال گذشته با اعتبار 100 ميليون ريال جهت رفاه حال مادران اجرايي شد که هم اکنون با استقبال خوب مادران مسافر روبرو شده است.

اين مسوول اظهار کرد: اين اتاق، ايستگاه استراحت مادر و رسيدگي به کودکان است که براي رفاه حال، آرامش و استراحت موقت مادران تمهيدات لازم پيش‌بيني و اجرا شده است و مادران مسافر با حضور در اين اتاق اظهار رضايت دارند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط