دوشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۰۲

شعباني،مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين خبر داد

آمادگي پايانه‌هاي مسافري قزوين براي استقبال از سفرهاي تابستاني

با شروع فصل تابستان، پايانه‌هاي مسافربري قزوين با امکانات و تجهيزات خود آماده ارائه خدمات مطلوب و مورد نياز به مسافران است.

 

 

حسن شعباني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: با شروع فصل تابستان، پايانه‌هاي مسافربري قزوين با امکانات و تجهيزات خود آماده ارائه خدمات مطلوب و مورد نياز به مسافران است.
به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ شعباني افزود: تلاش همه کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي شهروندان مسافر فراهم سازند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.
وي بيان کرد: در اين ايام همه دست‌اندرکاران به‌ نحوي تلاش مي‌کنند که شرايط مناسب و سفر ايمن را فراهم کنند تا مردم بدون دغدغه خاطر به سفرهاي خود بپردازند.
مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهي در پايانه‌هاي مسافري از جمله اتاق مادر و کودک،سرويس بهداشتي، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌هاي تجاري که محصولات و کالاهاي موردنياز مسافران را در پايانه‌ها ارائه مي‌کنند، گفت: مسافران با استفاده از اين امکانات، در صورت مشاهده هرگونه مشکل و کمبودي، مي‌توانند با مراجعه به مديريت داخلي ترمينال شکايت خود را ارائه دهند و همچنين با شماره تلفن 33551225 و شماره پيامک   30006044551225 با مسئولان پايانه‌ها مشکلات خود را در ميان بگذارند.
وي با تاکيد بر اهميت آرامش روحي و رواني شهروندان مسافر، لزوم همکاري و همراهي متقابل مسافران و مسئولان را در اين زمينه يادآور شد و گفت: ما در پايانه‌هاي مسافري سازوکارهاي لازم را براي خدمت‌رساني مطلوب به مسافران فراهم کرده‌ايم.
اين مسئول به لزوم رعايت پاکيزگي و بهداشت در پايانه‌ها و اتوبوس‌ها اشاره کرد و از رانندگان و مسافران خواست تا در اين زمينه همکاري بيشتري با مسئولان پايانه‌ها داشته باشند.
وي در ادامه تعداد پايانه‌هاي مسافربري شهر قزوين را دو پايانه مسافربري آزادگان و غرب عنوان و بيان کرد: دو ايستگاه برون شهري الموت شرقي و بوئين زهرا ساماندهي شده است.
اين مسئول گفت: ميانگين روزانه تعداد مسافر خروجي از پايانه مسافربري آزادگان و غرب شهر قزوين حدود 7هزار و 700 نفر است.
وي افزود: همچنين  تعداد شرکت‌هاي اتوبوسراني برون شهري 15 شرکت با 313 دستگاه اتوبوس و تعداد شرکت ها ميني‌بوسراني برون شهري 3 شرکت با 176 دستگاه ميني‌بوس است.
اين مسئول بيان کرد: اکنون تعداد شرکت‌هاي سواري کرايه 7 شرکت با 540 دستگاه سواري کرايه فعاليت مي کنند.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط