یکشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۰۵

محمدحسینی:

اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با کرونا بی‌وقفه در پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین ادامه دارد

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین گفت: اقدامات بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا در تمامی پایانه‌های مسافربری بی‌وقفه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی پایانه های مسافربری شهرداری قزوین؛ محمدحسینی با بیان اینکه اقدامات پیشگیری جهت مقابله با ویروس کرونا در پایانه‌های مسافربری در اولویت برنامه‌های این سازمان بوده و ادامه دارد،افزود: با تلاش و زحمات شبانه روزی نیروهای سازمان، ضدعفونی کامل همه پایانه‌های قزوین و ناوگان عمومی مستقر در پایانه به طور مستمر انجام می‌شود و این اقدامات تا پایان مبارزه به ویروس کرونا ادامه دارد. 

وی اضافه کرد: در راستای سلامتی مسافران ضدعفونی کامل پایانه مسافربری آزادگان، غرب، بوئین‌زهرا،نسیم شمال، الموت شرقی و الموت غربی همچنان ادامه دارد.

وی تاکید کرد: در بحث سیستم حمل و نقل عمومی که ارتباط مستقیم با مردم قرار دارد، فعالیت‌های مقابله با ویروس کرونا در پایانه‌های قزوین در راستای سلامت مسافران حائز اهمیت است و بر این اساس همه مسافران در استفاده از سیستم حمل و نقل پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند.

وی  با دعوت از مردم برای رعایت اصول بهداشت فردی و عمومی در این مقطع، یادآور شد: لازم است شهروندان نیز در شرایط فعلی اقدامات روزمره غیرضروری خود را کنار بگذارند، بهداشت فردی و عمومی را رعایت کنند و تا حد امکان در منازل بمانند تا شاهد از بین رفتن این ویروس باشیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط