پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۳۰

محمدحسینی:

مجتمع خدماتی و تعمیرگاهی پایانه مسافربری آزادگان مورد بهره برداری قرار گرفت

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از بهره‌برداری پروژه مجتمع خدماتی و تعمیرگاهی پایانه مسافربری آزادگان در راستای طرح توسعه پایانه مسافربری آزادگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی با بیان اینکه این پروژه در زمینی به مساحت 8هزار مترمربع و زیربنای بالغ بر هزار مترمربع احداث شده است، بیان کرد: احداث این پروژه از نیازهای اصلی این پایانه برای تسهیل ارائه خدمات به رانندگان بود که در دستور کار قرار گرفت و اکنون مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

محمدحسینی افزود: این مجتمع دارای 8 غرفه ترافیکی به متراژ 800مترمربع، باس واش مجهز و مدرن به متراژ 180 مترمربع، 3 چشمه سرویس بهداشتی و تعویض روغنی است.

وی با بیان اینکه این پروژه در سه مرحله اجرایی شده است، افزود: فاز اول این پروژه عملیات عمرانی بود که به پایان رسیده و فازهای بعدی این پروژه که تجهیز این مجتمع می‌باشد اکنون به اتمام رسیده است.

این مسوول با بیان اینکه این پروژه با استقبال رانندگان مواجه شده است، گفت: این پروژه در راستای ارتقاء ارائه خدمات به رانندگان و شهروندان احداث شده است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط