چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۲۶

پیام تبریک مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین به مناسبت فرا رسیدن ۲۶ آذر ماه روز حمل و نقل

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین با صدور پیامی فرا رسیدن 26 آذرماه روز حمل و نقل را به تمامی دست اندرکاران بخش حمل و نقل تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین؛  علی محمدحسینی، در پیامی با تبریك روز ملی حمل و نقل به فعالان این عرصه به خصوص فعالان حمل و نقل در پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین، فعالان عرصه حمل و نقل عمومی را نبض توسعه اقتصادی و پویایی کشور دانست.

در ادامه این پیام آمده است؛ بدون شک حمل و نقل در جامعه امروزی نقش بی‌بدیلی در همه مناسبات داشته و جزئی لاینفک از زندگی به شمار می‌رود و امروز مقوله حمل و نقل در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی و حتی سیاسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به عنوان یکی از پایه‌های اقتصاد در جامعه امروز مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی کشور قرار دارد و به همین مناسبت همه ساله چنین روزی به عنوان روز حمل ونقل گرامی داشته می شود .

بی شک  رسیدن به توسعه   پایدار شهری   و عدالت اجتماعی   در بخش حمل و نقل   در گرو همکاری و مساعی تلاشگران در حوزه حمل و نقل است.

در این پیام آمده است؛ این روز به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور و برای آگاهی هر چه بیشتر جامعه با نقش و جایگاه اساسی بخش حمل و نقل ایران زمین به عنوان «روز حمل و نقل» انتخاب شده است که پاسداشت این روز یادآور تعلق خاطر رانندگان به معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشور عزیزمان می‌باشد.

در پایان این پیام آمده است؛ 26 آذر را به تمامی دست اندرکاران صنعت حمل و نقل کشور، به ویژه رانندگان عرصه حمل و نقل شهرداری قزوین که با پشتکاری در راه شکوفایی اقتصاد شهر قزوین گام بر می دارند، تبریک می گویم و استمرار تلاش همه عزیزان در عرصه حمل و نقل و در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند سبحان مسئلت می نمایم .

تصاویر مرتبط