پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۸

محمدحسینی:

تشدید اقدامات مقابله با شیوع ویروس کرونا در پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین از تشدید اقدامات مقابله با شیوع ویروس کرونا در پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پایانه های مسافربری شهرداری قزوین؛ محمدحسینی با بیان اینکه اقدامات پیشگیری جهت مقابله با ویروس کرونا در پایانه‌های مسافربری در اولویت برنامه‌های این سازمان بوده و ادامه دارد،افزود: این سازمان از همان ابتدای آغاز شیوع ویروس کرونا اقدامات مقابله با این ویروس منحوس را در پایانه های مسافربری آغاز کرد و تا اکنون ادامه دارد و با توجه به شرایط بحرانی فعلی  شیوع این ویروس اقدامات مقابله تشدید پیدا کرده است.

این مسئول گفت: ضدعفونی کامل همه پایانه‌های قزوین و ناوگان عمومی به طور مستمر انجام می‌شود و این اقدامات تا پایان مبارزه به ویروس کرونا ادامه دارد. 

وی تاکید کرد: در بحث سیستم حمل و نقل عمومی که ارتباط مستقیم با مردم قرار دارد، فعالیت‌های مقابله با ویروس کرونا در پایانه‌های قزوین در راستای سلامت مسافران حائز اهمیت است.

محمدحسینی با تاکید بر اینکه تمام تلاش خود و همکارانش حفظ بهداشت و تأمین سلامت شهروندانی است که اتوبوس را به عنوان وسیله تردد انتخاب می‌کنند، خاطر نشان کرد: از شهروندان تقاضا می‌کنیم، هنگام استفاده از اتوبوس، ضمن رعایت بهداشت فردی از ملزومات بهداشتی همچون ماسک و دستکش استفاده کرده و در صورت بروز علائم سرماخوردگی، از وسایل حمل ونقل عمومی استفاده نکنند.

وی  با دعوت از مردم برای رعایت اصول بهداشت فردی و عمومی در این مقطع، یادآور شد: لازم است شهروندان نیز در شرایط فعلی اقدامات روزمره غیرضروری خود را کنار بگذارند، بهداشت فردی و عمومی را رعایت کنند و تا حد امکان در منازل بمانند تا شاهد از بین رفتن این ویروس باشیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط