یکشنبه ۱۳۹۲/۰۹/۲۴

شعباني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين:

شرق پايانه آزادگان قزوين 8 هزار مترمربع توسعه پيدا خواهد کرد

با تملک 8 هزار مترمربع، شرق پايانه آزادگان توسط سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين توسعه پيدا خواهد کرد.

 

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: با تملک 8 هزار مترمربع، شرق پايانه آزادگان توسعه پيدا خواهد کرد و عمليات اجرايي اين پروژه در دستور کار قرار دارد.
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ حسن شعباني با تشريح عملکرد اين مجموعه در سال جاري افزود: طرح پايانه نسيم شمال به مساحت دو هکتار در تقاطع جاده رشت و نسيم شمال تهيه شده است و عمليات اجرايي آن در دستور کار قرار دارد.
وي بيان کرد: در سال جاري سالن ورزشي در سالن انتظار پايانه مسافربري براي رانندگان و كاركنان شركت‌هاي مسافربري احداث و تجهيز شده است.
شعباني گفت: در سال جاري سكوهاي سوار شدن و تخليه مسافران در پايانه آزادگان ساماندهي و تفکيک شد.
اين مسوول با بيان اينکه امسال بهسازي و زيباسازي ساختمان‌ها و محيط‌ هاي ترمينالي و ساماندهي فضاهاي سبز انجام شده است، بيان کرد: در سال جاري 18 چشمه سرويس بهداشتي در پايانه آزادگان با 100ميليون تومان هزينه بازسازي شده است.
وي لكه گيري آسفالت محوطه ترمينال ها و خط كشي معابر در محوطه پاركينگ، تشکيل ستاد استقبال از مهر براي دانشجويان در آغاز سال تحصيلي، برگزاري برنامه‌هاي فرهنگي براي عموم مراجعين و رانندگان اتوبوس در مناسبت‌ها و آماده‌سازي سيستم گرمايشي سالن پايانه ها براي شروع فصل سرما از ديگر اقدامات اين مجموعه در سال جاري بود.
مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين افزود: تا پايان سال جاري   سكوي مسافران راه دور ساماندهي و جابجائي خواهد شد.
شعباني گفت: در سال جاري همچنين ايستگاه بوئين زهرا در انتهاي خيابان راه آهن تجهيز شده است.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط