یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۲

عبدالرزاقی:

اجرای پروژه‌ توسعه پایانه مسافربری آزادگان و پایانه بوئین زهرا تسریع پیدا کند

مهدی عبدالرزاقی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین بر تسریع اجرای پروژه‌ توسعه پایانه مسافربری آزادگان و پایانه بوئین زهرا تاکید کرد و گفت: مشکلات موجود در اجرای پروژه‌های توسعه پایانه مسافربری آزادگان و پایانه بوئین زهرا باید سریع‌تر برطرف شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ عبدالرزاقی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در نشست مشترک با علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین و بازدید از آخرین وضعیت پروژه‌های این سازمان  گفت: موضوع تملک در تسریع اجرای پروژه های فوق باید بررسی و مشکلات موجود حل شود و در این راستا رایزنی های لازم صورت خواهد گرفت.

وی با تقدیر از اقدامات شاخص سازمان پایانه ها در راستای ارائه خدمات به مسافران به خصوص در ایام کرونائی گفت: رشد و گسترش امکانات رفاهی برای مسافران از مهم‌ترین اولویت کاری این سازمان است.

بر اساس این گزارش؛ در این بازدید علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین فعالیت های این سازمان و آخرین وضعیت پروژه‌ها را تشریح کرد.

در این گزارش آمده است؛ عبدالرزاقی از نزدیک در جریان روند فعالیت این مجموعه قرار گرفت و همچنین علاوه بر گفتگو با مدیرعامل این سازمان، از نزدیک از اتاق مادر و کودک، ایستگاه مطالعه(کافه کتاب)،ساماندهی سرویس بهداشتی، توسعه ترمینال آزادگان(احداث مجتمع خدماتی،تعمیرگاهی)، ایستگاه انتظامی مستقر در پایانه بازدید کرد.

گفتنی است؛ عضو شورای اسلامی شهر قزوین  همچنین از نزدیک در جریان روند فعالیت این سازمان در راستای مبارزه با ویروس کرونا قرار گرفت.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط