یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین از کافه کتاب پایانه مسافربری آزادگان

فاطمه محمدبیگی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین، به همراه مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از کافه کتاب و اتاق مادر و کودک پایانه مسافربری آزادگان قزوین بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين، در بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین، محمدبیگی از اقدام خوب سازمان پایانه‌ها مبنی بر راه‌اندازی ایستگاه مطالعه(کافه کتاب) در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و استفاده از زمان برای مطالعه کتاب، تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش، فاطمه محمدبیگی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین همچنین از اتاق مادر و کودک بازدید کرد و گفت: احداث این اتاق برای رفاه حال، آرامش و استراحت موقت مادران اقدامی قابل توجه است.

محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین نيز در این بازدید گفت: کافه کتاب بر اساس نیاز مسافران و ترویج فرهنگ کتابخوانی احداث شده است که خوشبختانه مسافران استقبال خوبی از کافه کتاب در این پایانه کردند.

وی اضافه کرد: با تمهیدات در نظر گرفته شده، مادران در اتاق مادر و کودک می‌توانند در کمال آرامش، ضمن تغذیه نوزادان خود و انجام امور بهداشتی آنها، به استراحت بپردازند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط