چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۳۱

بازدید مدیرکل حراست استانداری قزوین از پروژه‌های پایانه مسافربری آزادگان

مدیرکل حراست استانداری قزوین و هیئت همراه و مدیر حراست شهرداری قزوین به همراه مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از پروژه‌های پایانه مسافربری آزادگان بازدید و عملکرد این مجموعه را در راستای ارائه خدمات به شهروندان قابل تقدیر عنوان کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌های مسافربری شهرداری قزوين، در بازدید از پایانه مسافربری آزادگان، مرتضی سمیعی، مدیرکل حراست استانداری قزوین در جریان آخرین وضعیت اجرای پروژه های این پایانه  قرار گرفت. 

در این بازدید علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین فعالیت های این سازمان و آخرین وضعیت پروژه‌ها را تشریح کرد.

بازدیدکنندگان نیز از نزدیک در جریان روند فعالیت این مجموعه قرار گرفتند و همچنین علاوه بر گفت و گو با مدیرعامل این سازمان، از نزدیک از اتاق مادر و کودک، ایستگاه مطالعه(کافه کتاب)، ساماندهی سرویس بهداشتی، توسعه ترمینال آزادگان(احداث مجتمع خدماتی تعمیرگاهی)، ایستگاه انتظامی مستقر در پایانه بازدید کردند.

مدیرکل حراست استانداری قزوین و هیئت همراه  همچنین از نزدیک در جریان روند فعالیت این سازمان در راستای مبارزه با ویروس کرونا قرار گرفتند.

سمیعی و هیئت همراه از عملکرد سازمان پایانه مسافربری شهرداری قزوین به‌ویژه در راستای فعالیت ضدعفونی پایانه‌های قزوین تقدیر و تشکر کردند. 

پایان پیام 

تصاویر مرتبط