چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۴

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین خبر داد:

نصب دستگاه تونل ضد عفونی‌کننده در پایانه مسافربری آزادگان

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین از نصب دستگاه تونل ضدعفونی‌کننده در پایانه مسافربری آزادگان قزوین در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین، محمدحسینی با بیان اینکه اقدامات پیشگیری براي مقابله با ویروس کرونا در پایانه‌های مسافربری در اولویت برنامه‌های این سازمان بوده و ادامه دارد، گفت: تونل ضدعفونی‌کننده در ورودی پایانه آزادگان قزوین برای مقابله با كرونا و اطمینان خاطر مراجعه‌کنندگان نصب شده است.

وی افزود: این تونل هم برای عابرین پیاده و هم برای خودروها قابل استفاده است.

مديرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین با بیان اینکه هدف از اين اقدامات، پیشگیری از گسترش ویروس کرونا است، اظهار کرد: تونل ضدعفونی در ورودی اصلی پایانه نصب شده که مراجعان به محض ورود در تونل با حساسیت سنسور حرکتی، به طور تمام قد با پاشیدن مایع مخصوص و استاندارد، ضدعفونی می‌شوند.

محمدحسینی با تاکید بر اینکه تمام تلاش خود و همکارانمان حفظ بهداشت و تامین سلامت شهروندانی است که اتوبوس را به‌عنوان وسیله تردد انتخاب می‌کنند، گفت: از شهروندان تقاضا می‌کنیم، هنگام استفاده از اتوبوس، ضمن رعایت بهداشت فردی، از ملزومات بهداشتی همچون ماسک و دستکش استفاده کرده و در صورت بروز علائم سرماخوردگی، از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده نکنند.

وی  با دعوت از مردم برای رعایت اصول بهداشت فردی و عمومی در این مقطع، یادآور شد: لازم است شهروندان در شرایط فعلی اقدامات روزمره غیرضروری خود را متوقف كنند، بهداشت فردی و عمومی را رعایت کنند و تا حد امکان در منازل بمانند تا شاهد از بین رفتن این ویروس باشیم.

پایان پیام 

تصاویر مرتبط