سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

محمدحسینی:

اقدامات بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا ادامه دارد

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین گفت: اقدامات بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا در تمامی پایانه‌های مسافربری ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی پایانه های مسافربری شهرداری قزوین؛ محمدحسینی با بیان اینکه اقدامات پیشگیری جهت مقابله با ویروس کرونا در پایانه‌های مسافربری در اولویت برنامه‌های این سازمان بوده و ادامه دارد، افزود: ضدعفونی کامل همه پایانه‌های قزوین و ناوگان عمومی هر دو روز در میان به طور مستمر انجام می‌شود و این اقدامات تا پایان شیوع ویروس کرونا ادامه دارد.  

وی تاکید کرد: سیستم حمل و نقل عمومی در ارتباط مستقیم با مردم است، فعالیت‌های مقابله با ویروس کرونا در پایانه‌های قزوین در راستای سلامت مسافران حائز اهمیت است.

محمدحسینی با تاکید بر اینکه تمام تلاش خود و همکارانش حفظ بهداشت و تأمین سلامت شهروندانی است که اتوبوس را به عنوان وسیله تردد انتخاب می‌کنند، خاطر نشان کرد: از شهروندان تقاضا می‌کنیم، هنگام استفاده از اتوبوس، ضمن رعایت بهداشت فردی از ملزومات بهداشتی همچون ماسک و دستکش استفاده کرده و در صورت بروز علائم سرماخوردگی، از وسایل حمل ونقل عمومی استفاده نکنند.

وی  با دعوت از مردم برای رعایت اصول بهداشت فردی و عمومی در این مقطع، یادآور شد: لازم است شهروندان نیز در شرایط فعلی اقدامات روزمره غیرضروری خود را کنار بگذارند، بهداشت فردی و عمومی را رعایت کنند و تا حد امکان در منازل بمانند تا شاهد از بین رفتن این ویروس باشیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط