چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۲۰

محمدحسینی:

در سال گذشته 26 هزار و 304 زائر از پایانه آزادگان قزوین به عتبات عالیات اعزام شدند

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: در سال گذشته 26هزار و 304 زائر از پایانه آزادگان قزوین به عتبات عالیات اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی با تاكید بر تكریم ارباب رجوع و فراهم آوردن زمینه‌های مساعد به منظور سفری آرام برای مسافران، گفت: همه تلاش کسانی که در پایانه‌ها انجام وظیفه می‌کنند این است که شرایط مناسبی را برای شهروندان مسافر فراهم کنند تا هیچ نگرانی برای سفر نداشته باشند.

این مسئول با بیان این که در این مدت به 70 مسافر در راه مانده، کمک شده‌اند تا به مقصد برسند، اضافه کرد: برخی مسافران به دلایل مختلف، هزینه برگشت به مقصد را ندارند که این سازمان برای این افراد بلیط تهیه کرده و آنها را به مقصد رسانده است.

وی بیان کرد: این کمک تنها از طریق تائید نهادهایی مانند استانداری، فرمانداری، شهرداری و دفتر ائمه جمعه صورت می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین در ادامه گفت: 115 نفر از بانوان برای رسيدگي به نوزادانشان در سال گذشته به اتاق مادر و کودک در پايانه مسافربري آزادگان شهر قزوين مراجعه کرده‌اند.

محمدحسینی افزود: اتاق مادر و کودک از امکاناتی چون وسايل بازي كودكان، تخت خواب كودك، محل شستشو و نظافت كودك برخوردار است.

مدیرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين، گفت: سال گذشته نیز  هزار و 121 نفر زائر با 30 دستگاه اتوبوس از پايانه آزادگان قزوين به سرزمين وحي اعزام شدند.

پايان پيام.

تصاویر مرتبط