سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۹

محمدحسینی:

در سال گذشته بیش از 158هزار سفر از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین صورت گرفته است

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: 158هزار و29 سفر از پایانه مسافربری شهرداری قزوین در سال98 صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌های مسافربری شهرداری قزوين؛ محمدحسینی افزود: در این مدت 16هزار و 399 سفر از طریق اتوبوس، 130 هزار و 747 سفر از طریق مینی بوس و سواری کرایه‌های برون شهری مجاز و 10 هزار و 883 سفر به صورت دربستی صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: یک میلیون و 937 هزار و 962 مسافر از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین در سال 98 جابجا شدند.

وی تصریح کرد: بیشترین تقاضای سفر در این مدت مربوط به شهرهای شمال، مشهد، اصفهان، شیراز، تهران، اهواز و کرمانشاه بوده است.

این مقام مسئول با تاکید بر این که تمام تلاش این سازمان افزایش کیفیت ارائه خدمات به شهروندان مسافر است، بیان کرد: رشد و گسترش امکانات رفاهی برای مسافران در سال جاری از مهم‌ترین اولویت کاری این سازمان است.

مدیرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهی در پایانه‌های مسافری از جمله اتاق مادر و کودک، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌های تجاری که محصولات و کالاهای موردنیاز مسافران را در پایانه‌ها ارائه می‌کنند، گفت: مسافران با استفاده از اين امکانات، در صورت مشاهده هرگونه مشکل و کمبود، مي‌توانند با مراجعه به مديريت داخلی ترمينال شکايت خود را ارائه دهند و همچنين با شماره تلفن 33551225 و شماره پيامک30006044551225 با مسئولان پايانه‌ها مشکلات خود را در ميان گذارند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط