دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸

محمدحسینی:

ضدعفونی مینی‌بوس‌های مستقر در پایانه مسافربری غرب قزوین در راستای سلامتی شهروندان انجام می شود

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا و سلامتی شهروندان، ضدعفونی مینی‌بوس‌های مستقر در پایانه مسافربری غرب به طور کامل انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین؛ محمدحسینی افزود: ضدعفونی کامل پایانه بوئین‌زهرا و الموت غربی شامل ساختمان اداری و محوطه آن به طور مستمر در حال انجام است تا تردد مسافران با مشکل مواجه نشود.

محمدحسینی بیان کرد: در راستای سلامتی مسافران ضدعفونی کامل ناوگان سواری کرایه خط قزوین به بوئین زهرا، خط قزوین به خاکعلی، خط قزوین به همدان، ابهر و زنجان، خط قزوین به تهران، خط قزوین به رازمیان به طور کامل انجام شده است.

این مسئول گفت: همچنین در راستای اقدامات ستاد مبارزه با کرونا، ضد عفونی کامل ساختمان اداری سازمان ترافیک شهرداری قزوین توسط این مجموعه انجام شده است.

وی بیان کرد: ضدعفونی کامل پایانه مسافربری آزادگان و پایانه مسافربری غرب شامل سالن انتظار، غرفه های خدماتی و تجاری، نمازخانه، محوطه ترمینال، شرکت های مسافربری و غیره به طور مستمر در حال انجام است.

محمدحسینی افزود: پایش و تب سنجی مسافران، رانندگان، پرسنل شرکت های مسافربری و همه افرادی که در  پایانه مسافربری آزادگان حضور پیدا می‌کنند، توسط کارکنان سازمان پایانه ها همه روزه صورت می‌گیرد.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط