چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۴

محمدحسینی:

اقدامات سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین در راستای مقابله با ویروس کرونا ادامه دارد

علی محمدحسینی،مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین از ادامه روند فعالیت های مقابله با ویروس کرونا در پایانه های قزوین در راستای سلامت مسافران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پایانه های مسافربری شهرداری قزوین؛ محمدحسینی با تشریح اقدامات در حال انجام برای مقابله با ویروس کرونا گفت: در این راستا جلسات متعدد داخلی برای هماهنگی و تسریع فعالیت ها در پایانه های قزوین که محل تردد مسافران است، برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: ضدعفونی روزانه  محوطه، سالن های انتظار مسافر، خوابگاه رانندگان، اتاق مادر و کودک، شرکت های مسافربری، سرویس های بهداشتی، اتاق انجمن های صنفی، ایستگاه انتظامی و غیره ترمینال آزادگان انجام می‌شود. 

این مسئول ادامه داد: ضدعفونی ناوگان عمومی شامل اتوبوس‌های برونی شهری و سواری کرایه برون شهری از دیگر برنامه‌های مقابله با ویروس کرونا است که روزانه انجام می شود.

وی گفت: با توجه به تردد روزانه مسافران، ضدعفونی کامل پایانه غرب، نسیم شمال، الموت غربی، الموت شرقی و بویین زهرا شامل کل ساختمان های پایانه و محوطه آن هر دو روز یک بار انجام می شود. 

وی فرهنگ سازی و ایجاد آمادگی ذهنی مردم برای مقابله با این ویروس، از جمله توصیه به روش های رعایت بهداشت فردی و عمومی، بالابردن روحیه مقاوم بودن و نترسیدن از ویروس را از دیگر اقدامات این مجموعه عنوان کرد و گفت: در این راستا همکاری کامل و هماهنگی لازم با مجموعه مدیریت شهری و ستاد مبارزه با ویروس مجموعه شهرداری در حال انجام است.

محمدحسینی گفت: حضور عوامل مرکز بهداشت شهید بلندیان و پایش تب مسافران در پایانه مسافربری از اقدامات مهم دیگری است که روزانه انجام می شود.

وی ادامه داد: فعالیت های مقابله با ویروس کرونا روزانه در حال انجام است و به هیچ عنوان در زمینه کوتاهی صورت نخواهد گرفت.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط