شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۳

محمدحسینی:

بدرقه زائران اربعین حسینی(ع) از پایانه مسافربری آزادگان قزوین

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از آمادگی کامل برای بدرقه زائران اربعین حسینی(ع) از پایانه مسافربری آزادگان و از 15 مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین؛ محمدحسینی با اشاره به برپایی ایستگاه‌ پذیرایی و خدمت‌رسانی خادمان در پایانه آزادگان به زوار  و اجرای برنامه‌های متنوع در این راستا افزود: با توجه به اینکه تعداد زیادی از زائران اربعین حسینی(ع) از طریق اتوبوس‌های این پایانه عازم مهران برای این سفر می شوند، این سازمان برنامه های را پیش بینی کرده است تا زائران را به نحو شایسته بدرقه کند.

وی با اعلام آمادگی همه‌جانبه همه کارکنان برای خدمت به زائران اربعین حسینی(ع) گفت: پیش‌بینی‌های لازم برای اعزام و برگشت زائران حرم حسینی(ع) از پایانه آزادگان انجام شده است و  امسال نظارت بیشتری در زمینه اعزام زائران اربعین صورت خواهد گرفت تا زائران با مشکل خاصی در طی سفر مواجه نشوند.

محمدحسینی افزود: طبق مصوبه انجمن صنفی شرکت‌های مسافربری استان قزوین هزینه بلیط سفر به مهران 110هزار تومان رفت است.

این مسوول با تاكید بر تكریم ارباب رجوع و فراهم آوردن زمینه‌های مساعد به منظور سفری آرام برای مسافران، گفت: همه تلاش کسانی که در پایانه‌ها انجام وظیفه می‌کنند این است که شرایط مناسبی را برای شهروندان مسافر فراهم کنند تا هیچ نگرانی برای سفر نداشته باشند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط