یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۷

محمدحسینی:

بیش از 80هزار سفر از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین صورت گرفته است

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: 995هزار و 895مسافر از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین در 6ماه اول سال جاری جابجا شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی با تشریح عملکرد 6 ماهه اول سال جاری افزود: در این مدت 80 هزار و 108 سفر از پایانه مسافربری شهرداری قزوین صورت گرفته است.

وی افزود: در این مدت 8 هزار و 520 سفر از طریق اتوبوس و 65 هزار و 394 سفر از طریق مینی بوس و سواری کرایه‌های برون شهری مجاز صورت گرفته است.

این مسئول ادامه داد: در این مدت 217 هزار و 664 مسافر در 6 هزار و 266 سفر به صورت دربستی جابجا شدند.

وی اضافه کرد: در این مدت 222 هزار و 735 مسافر از طریق اتوبوس و 555 هزار و 496 مسافر از طریق مینی بوس و سواری کرایه‌های برون شهری مجاز و از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین جابجا شدند.

مدیرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهی در پایانه‌های مسافری از جمله اتاق مادر و کودک، سرویس بهداشتی، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌های تجاری که محصولات و کالاهای موردنیاز مسافران را در پایانه‌ها ارائه می‌کنند، گفت: مسافران در صورت مشاهده هرگونه مشکل و کمبودی، مي‌توانند با مراجعه به مديريت داخلي ترمينال شکايت خود را ارائه دهند.

این مسئول گفت: همه تلاش کسانی که در پایانه‌ها انجام وظیفه می‌کنند این بود که شرایط مناسبی را برای شهروندان مسافر فراهم کنند تا هیچ نگرانی برای سفر نداشته باشند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط