شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

محمدحسيني:

اقدامات ويژه براي استقبال از مهر در پايانه‌های مسافربری قزوين انجام شد

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: اقدامات ويژه براي استقبال از مهر توسط سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين در پايانه آزادگان و غرب انجام شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: براي استقبال از مهر بازدید مشترک طرح کنترل و نظارت ایمنی ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای توسط اداره کل حمل و نقل جاده ای و پلیس راه انجام شده است.

وی بیان کرد: همچنین در پايانه آزادگان و غرب نظافت ويژه اتوبوس ها و سالن انتظار و همچنين محوطه ترمينال ها و گل‌كاري و هرس فضاي سبز موجود در ترمينال‌ها انجام شده است.

محمدحسینی بیان کرد: نصب بنر خوش آمدگويي در پایانه‌های مسافربری در آغاز سال تحصيلي جديد و استقبال از دانشجويان جديد با تقديم گل و پذيرايي با شكلات را می توان از ديگر اقدامات استقبال از مهر نام برد.

این مسئول ادامه داد: اين سازمان در آغاز سال تحصيلي جديد به منظور رفاه حال مسافران به خصوص دانشجويان، خدمات‌رساني مطلوبي ارائه خواهد داد.

وی به لزوم رعايت پاکيزگي و بهداشت در پايانه‌ها و اتوبوس‌ها اشاره کرد و از رانندگان و مسافران خواست که در اين زمينه همکاري بيشتري با مسوولان پايانه‌ها داشته باشند.

محمدحسبنی تاکيد کرد: تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي مسافران فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

وي با تاکيد بر اهميت آرامش روحي و رواني مسافران، لزوم همکاري و همراهي متقابل مسافران و مسوولان را در اين زمينه يادآور شد و گفت: ما در پايانه‌هاي مسافري سازوکارهاي لازم را براي خدمت‌رساني مطلوب به مسافران فراهم کرده‌ايم.

پايان پيام.

تصاویر مرتبط