یکشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۱۳

محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری قزوین خبر داد؛

اعزام بیش از 9هزار زائر اربعین از پایانه آزادگان قزوین

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: در سال جاری 9هزار و 516 زائر اربعین در قالب 254 سفر از پایانه آزادگان قزوین عازم مهران شده اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی افزود: 8هزار و 624 زائر از طریق اتوبوس در قالب 196 سفر،836زائر از طریق مینی بوس در قالب 44 سفر و 56 زائر از طریق سواری کرایه های مجاز  در قالب 14 سفر عازم مهران شده‌اند.

وی با اشاره به آمار زائرینی که با خودروهای، پلاک بین الملل  از پایانه آزادگان وارد خاک عراق شده اند، گفت: 2هزار و 992 زائر در قالب 68 سفر از طریق اتوبوس و 114 زائر در قالب 6 سفر از طریق مینی بوس با پلاک بین الملل از پایانه آزادگان وارد خاک عراق شده اند.

محمدحسینی اظهار کرد: با توجه به اینکه تعداد زیادی از زائران اربعین حسینی(ع) از طریق اتوبوس‌های این پایانه عازم مهران برای این سفر شدند، این سازمان برنامه های را پیش بینی کرد تا زائران را به نحو شایسته بدرقه کند.

وی بیان کرد: در این ایام  با راه اندازی موکب و تلاش تمام وقت کارکنان سازمان از تمام زائرین پذیرایی شد و خدمت رسانی خوبی انجام گرفت.

محمدحسینی بیان کرد: امسال نظارت بیشتری در زمینه اعزام زائران اربعین صورت گرفت تا زائران با مشکل خاصی در طی سفر مواجه نشوند.

این مسوول با تاكید بر تكریم ارباب رجوع و فراهم آوردن زمینه‌های مساعد به منظور سفری آرام برای مسافران، گفت: همه تلاش کسانی که در پایانه‌ها انجام وظیفه می‌کنند این است که شرایط مناسبی را برای شهروندان مسافر فراهم کنند تا هیچ نگرانی برای سفر نداشته باشند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط