شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۲۸

محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین خبر داد؛

بدرقه زائران اربعین حسینی(ع) از پایانه مسافربری آزادگان قزوین

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از بدرقه زائران اربعین حسینی(ع) از پایانه مسافربری آزادگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین؛ محمدحسینی با اشاره به برپایی ایستگاه‌ پذیرایی و خدمت‌رسانی خادمان در پایانه آزادگان به زوار افزود: با توجه به اینکه تعداد زیادی از زائران اربعین حسینی(ع) از طریق اتوبوس‌های این پایانه عازم مهران برای این سفر می شوند، این سازمان برنامه های را پیش بینی کرده است تا زائران را به نحو شایسته بدرقه کند.
وی با اعلام آمادگی همه‌جانبه همه کارکنان برای خدمت به زائران اربعین حسینی(ع) گفت: پیش‌بینی‌های لازم برای اعزام و برگشت زائران حرم حسینی(ع) از پایانه آزادگان انجام شده و امسال از بیست و هشتم مهرماه سال جاری روزانه به طور متوسط 12 دستگاه اتوبوس از این پایانه زائران را به سمت مرز مهران جابه‌جا می‌کنند.
محمدحسینی بیان کرد: امسال نظارت بیشتری در زمینه اعزام زائران اربعین صورت خواهد گرفت تا زائران با مشکل خاصی در طی سفر مواجه نشوند.
وی افزود: طبق مصوبه انجمن صنفی شرکت‌های مسافربری استان قزوین هزینه بلیط سفر به مهران 90هزار تومان رفت است.
این مسوول با تاكید بر تكریم ارباب رجوع و فراهم آوردن زمینه‌های مساعد به منظور سفری آرام برای مسافران، گفت: همه تلاش کسانی که در پایانه‌ها انجام وظیفه می‌کنند این است که شرایط مناسبی را برای شهروندان مسافر فراهم کنند تا هیچ نگرانی برای سفر نداشته باشند.
پایان پیام

تصاویر مرتبط