پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۰۵

محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری قزوین خبر داد؛

افزایش 11 درصدی جابجایی مسافران از پایانه‌های مسافربری قزوین در 6 ماه نخست سال جاری

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از افزایش 11 درصدی جابجایی مسافران از پایانه‌های مسافربری قزوین در 6 ماه نخست سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی افزود: یک میلیون و 28هزار و 106مسافر از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین در 6ماه اول سال جاری جابجا شدند.

وی با بیان اینکه در این مدت 72هزار و 64 سفر از پایانه مسافربری شهرداری قزوین صورت گرفته است، افزود: در این مدت 8هزار و 453 سفر از طریق اتوبوس و 57 هزار و 903 سفر از طریق مینی بوس و سواری کرایه‌های برون شهری مجاز صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهی در پایانه‌های مسافری از جمله اتاق مادر و کودک،سرویس بهداشتی، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌های تجاری که محصولات و کالاهای موردنیاز مسافران را در پایانه‌ها ارائه می‌کنند، گفت: مسافران با استفاده از اين امکانات، در صورت مشاهده هرگونه مشکل و کمبودي، مي‌توانند با مراجعه به مديريت داخلي ترمينال شکايت خود را ارائه دهند و همچنين با شماره تلفن 33551225 با مسئولان پايانه‌ها مشکلات خود را در ميان بگذارند.

این مسوول گفت: همه تلاش کسانی که در پایانه‌ها انجام وظیفه می‌کنند این بود که شرایط مناسبی را برای شهروندان مسافر فراهم کنند تا هیچ نگرانی برای سفر در ایام نوروز نداشته باشند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط