یکشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۰۱

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين خبر داد؛

استقبال از دانشجويان در سال تحصيلي جديد در پايانه مسافربري آزادگان قزوين

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين از استقبال اين سازمان از مسافران به خصوص دانشجويان در سال تحصيلي جديد خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: اين سازمان در آغاز سال تحصيلي جديد به منظور رفاه حال مسافران به خصوص دانشجويان سرويس‌دهي و خدمات‌رساني مطلوبي ارائه داد.

وی بیان کرد: این سازمان از مسافران به خصوص دانشجويان در سال تحصيلي جديد با گل و شیرینی استقبال کرد.

محمدحسيني افزود: با شروع فصل پائيز، پايانه‌هاي مسافربري قزوين تلاش خواهد کرد خدمات مطلوبي به مسافران به خصوص دانشجويان ارائه کند.

اين مسوول به لزوم رعايت پاکيزگي و بهداشت در پايانه‌ها و اتوبوس‌ها اشاره کرد و از رانندگان و مسافران خواست که در اين زمينه همکاري بيشتري با مسوولان پايانه‌ها داشته باشند.

محمدحسيني افزود: با شروع فصل پائيز، پايانه‌هاي مسافربري قزوين تلاش خواهد کرد خدمات مطلوبي به مسافران به خصوص دانشجويان ارائه کند.

وي تاکيد کرد: همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي مسافران فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

وي با تاکيد بر اهميت آرامش روحي و رواني مسافران، لزوم همکاري و همراهي متقابل مسافران و مسوولان را در اين زمينه يادآور شد و گفت: ما در پايانه‌هاي مسافري سازوکارهاي لازم را براي خدمت‌رساني مطلوب به مسافران فراهم کرده‌ايم.

پايان پيام

تصاویر مرتبط