چهارشنبه ۱۳۹۱/۱۰/۱۳

فرازمند، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين:

مديران شهرداري بايد توجه ويژه‌اي به كاركرد روابط عمومي‌ها داشته باشند

با توجه به تنوع،پيچيدگي و سلائق مخاطبان و نياز مبرم سازمان‌ها به رضايت و اقناع افکار عمومي اهميت فعاليت روابط عمومي دوچندان مي‌شود و بر اين اساس بايد توجه ويژه‌اي به روابط عمومي‌ها از سوي مديران شود.

 

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي شهرداري قزوين گفت: با توجه به تنوع، پيچيدگي و سلائق مخاطبان و نياز مبرم سازمان‌ها به رضايت و اقناع افکار عمومي اهميت فعاليت روابط عمومي دوچندان مي‌شود و بر اين اساس بايد توجه ويژه‌اي به كاركرد روابط عمومي‌ها به عنوان ركن اساسي اطلاع رساني از سوي مديران شهرداري  شود.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ سعيد فرازمند در چهارمين نشست هم‌انديشي و هماهنگي روابط عمومي‌هاي شهرداري قزوين، سازمان‌هاي وابسته، مناطق سه گانه و معاونت‌ها كه به ميزباني روابط عمومي سازمان پايانه هاي شهرداري قزوين برگزار شد، با بيان اينكه روابط عمومي‌ها بازوان و مشاوران مديران اجرايي در امر اطلاع رساني هستند، افزود: نقش روابط عمومي‌ها در برقراري ارتباط با مردم، رسانه‌ها و تعامل بين دستگاه ها از اهميت بسزايي برخوردار است و مديران بايد به روابط عمومي‌ها به عنوان ركن اساسي اطلاع رساني توجه كنند.
وي در ادامه با اشاره به عملكرد سازمان پايانه ها گفت: در سال جاري 9/4ميليارد ريال براي اجراي پروژه‌هاي اين مجموعه هزينه شده است و 3/17ميليارد ريال براي پروژه‌هاي آينده هزينه خواهد شد.
فرازمند با اشاره به احداث اتاق مادر و كودك در پايانه آزادگان گفت: اين پروژه در سال جاري با اعتبار 100ميليون ريال جهت رفاه حال مادران در هنگام شيردادن و تعويض پوشاك بچه اجرايي شده است.
مديرعامل سازمان پايانه‌هاي شهرداري قزوين با بيان اينكه جايگاه ترمينال شهرداري قزوين در سطح ترمينال‌هاي كشور ارتقايافته است افزود:همچنين براي استراحت رانندگان در پايانه آزادگان اتاق استراحت با اعتبار 100ميليون ريال با 10تخت خواب احداث شده است.
اين مسوول با بيان اينكه در سال جاري براي بهسازي پايانه آزادگان اقداماتي از جمله رنگ آميزي سالن انتظار، رنگ آميزي جداول، ساماندهي سواري‌هاي تاكسي تهران در جلوي ترمينال 70 ميليون ريال اعتبار هزينه شده است، بيان كرد: همچنين بهسازي سرويس هاي بهداشتي در ترمينال آزادگان با اعتبار يك ميليارد ريال، راه اندازي كارواني در ترمينال غرب ويژه پرسنل شهرداري با اعتبار 60ميليون ريال و ايجاد شبكه هدايت و دفع آب‌هاي سطحي با اعتبار 100ميليون ريال از ديگر اقدامات اين مجموعه در سال جاري بود.
وي به برنامه‌هاي سال آينده اشاره و بيان كرد: احداث پايانه نسيم شمال براي شمال كشور در ميدان 22 بهمن در مساحت 3هكتار و با اعتبار 14ميليارد ريال، احداث ايستگاه بوئين زهرا با اعتبار 500ميليون ريال، احداث ايستگاه الموت غربي با اعتبار 500ميليون ريال، طراحي و احداث ايستگاه پهلوگاه اتوبان قزوين – زنجان در انتهاي بلوار نخبگان و طرح و توسعه پايانه آزادگان از پروژه هاي سال آينده اين مجموعه است.  
در پايان اين مراسم مديران و مسوولان روابط عمومي‌هاي شهرداري قزوين، سازمان‌هاي وابسته، مناطق سه گانه و معاونت‌ها از سازمان پايانه‌هاي شهرداري قزوين بازديد كردند.
پايان پيام  
 

 

تصاویر مرتبط