سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۰۵

محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری قزوین خبر داد؛

جابه‌جایی 735هزار و 901 مسافر از پایانه‌های مسافربری قزوین در فصل بهار 97

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: 735 هزار و 901 مسافر از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین در فصل بهار 97 جابجا شدند.

 به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی افزود: در این مدت 64هزار و 805 سفر از پایانه مسافربری شهرداری قزوین صورت گرفته است.

محمدحسینی افزود: در این مدت 7هزار و 331 سفر از طریق اتوبوس، 17هزار و 81 سفر از طریق مینی بوس، 40هزار و 393 سفر از طریق سواری کرایه‌های برون شهری مجاز صورت گرفته است.

وی بیان کرد: بیشترین تقاضای سفر در این مدت مربوط به شهرهای شمال، مشهد،اصفهان،شیراز،تهران، اهواز و کرمانشاه بوده است.

مدیرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهی در پایانه‌های مسافری از جمله اتاق مادر و کودک،سرویس بهداشتی، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌های تجاری که محصولات و کالاهای موردنیاز مسافران را در پایانه‌ها ارائه می‌کنند، گفت: مسافران با استفاده از اين امکانات، در صورت مشاهده هرگونه مشکل و کمبودي، مي‌توانند با مراجعه به مديريت داخلي ترمينال شکايت خود را ارائه دهند و همچنين با شماره تلفن 33551225 و شماره پيامک30006044551225 با مسئولان پايانه‌ها مشکلات خود را در ميان بگذارند.

این مسوول گفت: همه تلاش کسانی که در پایانه‌ها انجام وظیفه می‌کنند این بود که شرایط مناسبی را برای شهروندان مسافر فراهم کنند تا هیچ نگرانی برای سفر در ایام نوروز نداشته باشند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط