دوشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۸

محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین:

انتقال ماشین‌های برون شهری و بین شهری به پایانه نسیم شمال با همکاری همه مسوولان مرتبط محقق خواهد شد

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: انتقال ماشین‌های برون شهری و بین شهری به پایانه نسیم شمال با همکاری همه مسوولان مرتبط محقق خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی افزود: انتقال ماشین‌های برون شهری و سواری کرایه‌های مجاز بین شهری مستقر در دور میدان 22 بهمن به پایانه نسیم شمال در حال پیگیری است که در صورت همکاری همه مسوولان مرتبط این موضوع در سال جاری محقق خواهد شد.

وی تصریح کرد: این سازمان ابزار قانونی برای انتقال ماشین‌های برون شهری و سواری کرایه‌های مجاز برون شهری مستقر در دور میدان 22 بهمن به پایانه نسیم شمال  ندارد، اما این موضوع را به طور جدی پیگیری خواهد کرد.

محمدحسینی بیان کرد: انتقال ماشین‌های برون شهری  لاهیجان، رشت، گیلان و لوشان و همچنین سواری کرایه‌های مجاز بین شهری کوهین، محمودآباد، نظام‌آباد، ناصرآباد، حسین‌آباد، آق‌بابا و بشر به پایانه نسیم شمال در حال پیگیری است که در این زمینه جلسات متعددی برگزار شده است.

وی تصریح کرد: در روزهای پایانی سال 95 مرحله اول احداث پروژه پایانه مسافربری نسیم شمال واقع در بلوار ميرزا كوچك‌خان مورد بهره‌برداری قرار گرفت تا تمام سفرهاي شمال کشور به اين پايانه منتقل شود و بار ترافيکي درون شهري کاهش ‌يابد اما متاسفانه تاکنون انتقال این ماشین ها به این پایانه صورت نگرفته است.

پایان پیام

تصاویر مرتبط