سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۸

محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین خبر داد؛

اختصاص 4میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز و ساماندهی ایستگاه‌های برون شهری بوئین‌زهرا و الموت غربی

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از اختصاص 4میلیارد ریال اعتبار در سال جاری برای تجهیز و ساماندهی ایستگاه‌های برون شهری بوئین‌زهرا و الموت‌غربی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی افزود: برای تجهیز و ساماندهی ایستگاه برون شهری بوئین‌زهرا زمینی به مساحت یک هکتار در محله راه آهن، کنار بوستان رز توسط منطقه یک شهرداری قزوین تهیه شده و اکنون این ایستگاه در مرحله طراحی است.

وی تصریح کرد: با احداث ایستگاه جدید بوئین زهرا همه سواری کرایه‌های برون شهری مجاز  بوئین‌زهرا و روستاهای اطراف آن به این ایستگاه منتقل می‌شوند تا سواری کرایه‌های برون شهری مجاز بوئین‌زهرا و روستاهای اطراف آن به صورت پراکنده فعالیت نکنند.

محمدحسینی بیان کرد: تحقق این مهم باعث افزایش رفاه حال مسافران و رانندگان و ساماندهی ترافیک خواهد شد.

این مسوول گفت: ایستگاه بوئین‌زهرا واقع در انتهای خیابان راه آهن، مقابل بوستان رز قرار گرفته و مقصد آن به سمت بوئین زهرا و شهرک‌های بین‌راهی می‌باشد و تعداد سواری فعال در این ایستگاه بیش از 90 دستگاه است.

محمدحسینی درباره ایستگاه الموت غربی بیان کرد: ایستگاه موقت الموت غربی اکنون در بلوار شهید بهشتی قزوین مستقر است.

وی اضافه کرد: در حال پیگیری برای تهیه زمین در منطقه دو و سه شهرداری قزوین هستیم که در صورت مشخص شدن زمین جدید این ایستگاه به مکان جدید با امکانات بهتر منتقل خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: ایستگاه الموت غربی به عنوان مبدا حرکت سواری‌های کرایه به سمت الموت غربی می‌باشد و تعداد سواری‌های این ایستگاه 30 دستگاه است.  

پایان پیام

تصاویر مرتبط