دوشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۷

محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری قزوین خبر داد؛

جابه‌جایی 544هزار و 333 مسافر از پایانه‌های مسافربری قزوین در 2ماه گذشته

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: 544هزار و 333 مسافر از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین در ماه‌های فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری جابجا شدند.

 به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی افزود: بیشترین تقاضای سفر در این مدت مربوط به شهرهای شمال، مشهد،اصفهان،شیراز،تهران، اهواز و کرمانشاه بوده است.

مدیرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهی در پایانه‌های مسافری از جمله اتاق مادر و کودک،سرویس بهداشتی، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌های تجاری که محصولات و کالاهای موردنیاز مسافران را در پایانه‌ها ارائه می‌کنند، گفت: مسافران با استفاده از اين امکانات، در صورت مشاهده هرگونه مشکل و کمبودي، مي‌توانند با مراجعه به مديريت داخلي ترمينال شکايت خود را ارائه دهند و همچنين با شماره تلفن 33551225 و شماره پيامک30006044551225 با مسئولان پايانه‌ها مشکلات خود را در ميان بگذارند.

این مسوول گفت: همه تلاش کسانی که در پایانه‌ها انجام وظیفه می‌کنند این بود که شرایط مناسبی را برای شهروندان مسافر فراهم کنند تا هیچ نگرانی برای سفر در ایام نوروز نداشته باشند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط