شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۵

محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین خبر داد؛

اختصاص450میلیون تومان اعتبار در سال جاری برای پروژه توسعه ترمینال آزادگان قزوین

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: برای تجهیز پروژه توسعه ترمینال آزادگان قزوین و انتقال خدمات مورد نیاز به این مکان در سال جاری 450 میلیون تومان اعتبار هزینه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی افزود: یکی از پروژه‌های شاخص سال جاری این سازمان تجهیز پروژه توسعه ترمینال آزادگان قزوین و انتقال خدمات مورد نیاز به این مکان است.

وی گفت: این پروژه تا پایان سال جاری به طور کامل به پایان خواهد رسید و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

این مسئول با بیان اینکه در سال 95 برای عملیات اجرایی این پروژه 4میلیارد ریال و در سال 94 برای عملیات اجرایی این پروژه 3میلیارد ریال بودجه هزینه شده است، گفت: عملیات عمرانی این پروژه اکنون به پایان رسیده است و 550میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته در سال 96 برای انتقال تاسیسات و خدمات و بهسازی این پروژه هزینه شد و در سال جاری نیز برای تجهیز پروژه توسعه ترمینال آزادگان قزوین و انتقال خدمات مورد نیاز به این مکان 450 میلیون تومان اعتبار هزینه خواهد شد.

محمدحسینی گفت: پروژه توسعه ترمینال آزادگان به منظور افزایش ظرفیت پارکینگ اتوکارها و همچنین ایجاد واحدهای خدماتی از جمله مکانیکی و تعویض روغنی در برنامه کاری قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: با اجرای این پروژه 8هزار مترمربع زمین به فضای ترمینال آزادگان شهر قزوین افزوده خواهد شد.

محمدحسینی اضافه کرد: توسعه ترمينال آزادگان شهر قزوین در راستای افزایش ارائه خدمات به شهروندان در برنامه کاری قرار گرفته است.

وی بیان کرد: در عملیات اجرایی این پروژه توسعه ارائه خدمات در فضاهای تعمیرگاه و پارکینگ دیده شده است.

پایان پیام   

تصاویر مرتبط