یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

در دي‌ماه 96 صورت گرفت؛

انعكاس 1045 خبر از شهرداري قزوين در رسانه‌ها

خبرگزاري فارس، پايگاه خبري صداي قزوين، روزنامه‌ محلي ولايت، هفته‌نامه حديث ما، ضميمه روزنامه سراسري همشهري و روزنامه سراسري فرصت امروز در انعكاس اخبار در دي‌ماه 96 بيشترين همكاري را با مجموعه مديريت شهري قزوين داشتند.

به گزارش واحد اطلاع‌رساني و ارتباطات رسانه‌اي اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ با همكاري رسانه‌ها در دي‌ماه سال جاري هزار و 45 خبر از شهرداري قزوين و سازمان‌هاي وابسته در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي در گستره استاني و كشوري انعكاس يافته است.

در اين گزارش آمده است؛ در بين روزنامه‌هاي استاني، روزنامه ولايت با 61خبر بيشترين همکاري را در اطلاع رساني با شهرداري قزوين در همين مدت داشتند.

بر اساس اين گزارش؛ خبرگزاري فارس با 77خبر، خبرگزاري تابناک با 50خبر، خبرگزاري مهر با 20خبر، خبرگزاري برنا با 17خبر، خبرگزاري ايرنا با 7خبر، خبرگزاري ايسنا و بسيج با 6خبر، خبرگزاري ايکنا با 5 خبر، خبرگزاري ايلنا با 4 خبر و خبرگزاري تسنيم با 3خبر به ترتيب بيشترين همکاري را در اين مدت با مجموعه شهرداري قزوين و سازمان‌هاي وابسته در انعکاس اخبار و اطلاع رساني از آخرين اقدامات مديريت شهري داشتند.

بر اساس اين گزارش؛ در بين پايگاه‌هاي خبري، پايگاه خبري صداي قزوين با 25خبر، صبح قزوين با 15 خبر، شاخص نيوز با 12 خبر، باشگاه خبرنگاران با 7 خبر و تين نيوز  با يک خبر بيشترين همکاري را با اين مجموعه در همين مدت داشتند.   

بر اساس اين گزارش؛ در بين هفته‌نامه‌هاي محلي هفته نامه حديث ما با 9خبر، هفته نامه مينودر با 7 خبر، هفته نامه تابان با يک خبر بيشترين همکاري را در اطلاع رساني با شهرداري قزوين در همين مدت داشتند.

به گزارش واحد اطلاع‌رساني و ارتباطات رسانه‌اي اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ در اين مدت دوهفته نامه پايش با 2خبر و دوهفته نامه هفت دي با يک خبر با اين مجموعه همکاري داشتند.

بر پايه اين گزارش؛ در بين ضميمه رسانه‌هاي مکتوب سراسري ضميمه روزنامه همشهري با 25خبر، ايران با 10خبر و جام جم با 7خبر بيشترين همكاري را با اين مجموعه در دي‌ماه سال جاري داشتند.

بر اساس اين گزارش؛ در اين مدت در بين رسانه‌هاي شهرداري قزوين 161 خبر در راديو شهر، 80خبر در هفته نامه پيام شهر و 179خبر در پرتال شهرداري قزوين منعکس شده است.

در اين گزارش آمده است؛ در بين رسانه‌هاي مکتوب سراسري روزنامه فرصت امروز با 4خبر،  روزنامه جمهوري اسلامي با 3خبر، روزنامه مستقل با 2خبر و روزنامه‌هاي خبر ورزشي و دنياي اقتصاد با يک خبر با اين مجموعه در اين مدت همکاري داشتند.

 گفتني است؛ اين آمار از نشرياتي است که در اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين دريافت شده است و در صورت هرگونه مشکل در اعلام آمار از نظر مديران رسانه‌ها، مي‌توانند با شماره 33239286تماس حاصل کنند.

پايان پيام