پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۸

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين:

نظارتي بر فعاليت غيرقانوني سواري کرايه‌هاي برون شهري آبيک در تهران قديم صورت نمي‌گيرد

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: فعاليت سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز در تهران قديم به عنوان ايستگاه آبيک کاملا غيرقانوني است و نظارتي در اين زمينه صورت نمي‌گيرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني با بيان اينکه نظارت بر فعاليت غيرقانوني اين سواري‌ها بر عهده اداره‌کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان قزوين است، افزود: اين سازمان براي فعاليت سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز در پايانه مسافربري آزادگان قزوين ايستگاه آبيک را با اعتبار 300ميليون ريال راه‌اندازي کرده است.

وي تصريح کرد: متاسفانه برخي سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز در خارج از ايستگاه‌هاي مجاز به فعاليت مي‌پردازند که با متخلفان برخورد جدي نمي‌شود. 

اين مسوول اظهار کرد: اين موضوع باعث بي‌نظمي و ترافيک در دور اين ميدان شده است و سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز در تهران قديم براي فعاليت در پايانه آزادگان همکاري نمي‌کنند.

اين مسوول با تاکيد بر مشارکت رانندگان در ايجاد نظم در شهر و سوار کردن مسافر در ايستگاه‌هاي مجاز اظهار کرد: همچنين شهروندان با استفاده از سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز در ايستگاههاي تعيين شده مي‌توانند در نظم‌دهي سيستم حمل و نقل مسافران جاده‌اي و جلوگيري از بروز معضلات متعدد اجتماعي کمک کنند.

پايان پيام