یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۳۰

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين:

صدور بليط اتوبوس براي زائران اربعين فقط با ارائه ويزا و پاسپورت امکان‌پذير است

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: زائران اربعين حسيني از اول آّبان‌ماه سال جاري مي‌توانند با ارائه ويزا و پاسپورت اقدام به خريد بليط سفر به چهار مرز غربي کشور کنند.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: مسافراني که از اول آبان‌ماه سال جاري مي‌خواهند اقدام به سفر به چهار مرز غربي کشور بکنند بايد در زمان تهيه بليط از پايانه مسافربري به صورت الزامي مدارک ويزا و پاسپورت را ارائه و سپس اقدام به دريافت بليط کنند.

محمدحسيني بيان کرد: مسوولان پايانه قزوين در صورت عدم ارائه ويزا و پاسپورت توسط مسافران از صدور بليط خودداري خواهند کرد.

اين مسوول اظهار کرد: تاکنون مرز مشخصي براي تردد مسافران استان قزوين مشخص نشده است که در صورت مشخص شدن مسوولان پايانه بليط ها را فقط به مرز اعلامي صادر خواهند کرد.

وي تاکيد کرد: نظارت بيشتري صورت خواهد گرفت تا مسافربرهاي شخصي بيرون از پايانه به صورت غيرقانوني اقدام به مسافربري به چهار مرز غربي کشور نکنند.

اين مسوول اضافه کرد: يادآوري مي‌شود افرادي که با وسايل شخصي و سواري‌ کرايه‌هاي مجاز اقدام به سفر به چهار مرز غربي کشور مي‌کنند در بين مسير نيز مدارک آن‌ها کنترل خواهد شد. 

محمدحسيني گفت: مقرر شده است بليط رفت و برگشت براي مسافران صادر شود تا رانندگان اقدام به سوء استفاده نکنند.

وي اظهار کرد: اين اقدامات طبق صورت جلسه پليس پيشگيري فرماندهي انتظامي استان قزوين براي ارائه خدمات بهتر به زائران اربعين به اين سازمان ابلاغ شده است.

اين مسوول با تاكيد بر تكريم ارباب رجوع و فراهم آوردن زمينه‌هاي مساعد به منظور سفري آرام براي مسافران، گفت: همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي شهروندان مسافر فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند

پايان پيام