چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۲

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين:

بيش از 69هزار سفر از پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين صورت گرفته است

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: در فصل تابستان امسال 69هزار و 165 سفر از پايانه مسافربري شهرداري قزوين صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: در اين مدت 6هزار و 408 سفر از طريق اتوبوس، 11هزار و 586سفر از طريق ميني بوس، 51هزار و 170 سفر از طريق سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز صورت گرفته است.

اين مسوول اضافه کرد: بيشترين سفر در اين فصل در شهريورماه امسال با 30هزار و 508سفر صورت گرفته است و همچنين بيشترين سفر در اين فصل با سواري با 51هزار و 170 سفر صورت گرفته است.

محمدحسيني بيان کرد: در تيرماه 18هزار و 64سفر، مردادماه 20هزار و 593 سفر و در شهريورماه 30هزار و 508 سفر صورت گرفته است.

وي تصريح کرد: بيشترين تقاضاي سفر در اين مدت مربوط به شهرهاي تهران، مشهد و شهرهاي شمال کشور بوده است.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهي در پايانه‌هاي مسافري از جمله اتاق مادر و کودک،سرويس بهداشتي، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌هاي تجاري که محصولات و کالاهاي موردنياز مسافران را در پايانه‌ها ارائه مي‌کنند، گفت: پايانه‌هاي مسافربري قزوين با امکانات و تجهيزات خود خدمات مطلوبي را به مسافران ارائه مي‌کند.

اين مسوول گفت: همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي شهروندان مسافر فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

پايان پيام