سه‌شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۸

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين تشريح کرد؛

تشريح برنامه‌هاي سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين براي استقبال از مهر96

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين اقدامات و برنامه‌هاي اين سازمان را براي استقبال از مهر 96 تشريح کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: آماده‌سازي ناوگان مسافربري از جمله اقدامات براي استقبال از مهر به خصوص براي دانشجويان در آغاز ماه مهر است.

وي بيان کرد: براي افزايش رفاه حال دانشجويان، انجمن صنفي شرکت هاي مسافربري با دانشگاه‌هاي شهر قزوين قراردادي منعقد کرده است تا دانشجويان مستقيم از محل پايانه ساير شهرها به دانشگاه منتقل شوند.

اين مسوول اضافه کرد: اين اقدام در راستاي رفاه حال دانشجويان صورت گرفته است که مورد استقبال دانشجويان قرار خواهد گرفت.

محمدحسيني بيان کرد: در اين راستا همچنين دوره‌هاي آموزشي براي رانندگان در زمينه مسائل فني اتوبوس با مشارکت پليس راه و شرکت‌هاي مسافربري برگزار شد.

اين مسوول گفت: اين دوره‌هاي آموزشي در راستاي ارائه خدمات مطلوب به مسافران و تامين امنيت و سلامت مسافران برگزار شد.

وي از استقبال اين سازمان از مسافران به خصوص دانشجويان در سال تحصيلي جديد با گل و شيريني خبر داد و گفت: اين سازمان در آغاز سال تحصيلي جديد به منظور رفاه حال مسافران به خصوص دانشجويان سرويس‌دهي و خدمات‌رساني مطلوبي ارائه خواهد داد.

وي با اشاره به اينكه نظافت و پاكيزگي پايانه‌هاي شهر به صورت مستمر انجام مي‌شود، افزود: توسعه فضاي سبز، ساماندهي مبلمان شهري و زيباسازي پايانه‌ها، رنگ آميزي جداول و نصب بنرهاي خوش‌آمدگويي از جمله اقدامات انجام شده در آغاز سال تحصيلي در پايانه‌هاي شهر قزوين خواهد بود.

محمدحسيني افزود: با شروع فصل پائيز، پايانه‌هاي مسافربري قزوين تلاش خواهد کرد خدمات مطلوبي به مسافران به خصوص دانشجويان ارائه کند.

اين مسوول به لزوم رعايت پاکيزگي و بهداشت در پايانه‌ها و اتوبوس‌ها اشاره کرد و از رانندگان و مسافران خواست که در اين زمينه همکاري بيشتري با مسوولان پايانه‌ها داشته باشند.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط