دوشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۹

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين:

فعاليت رانندگان مسلط به زبان انگليسي در پايانه مسافربري آزادگان پيگيري مي‌شود

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: فعاليت و استقرار رانندگان مسلط به زبان انگليسي در پايانه مسافربري آزادگان قزوين در حال پيگيري است.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: با توجه به حضور گردشگران خارجي در اين پايانه نياز است تا راهنمايي‌هاي لازم براي ادامه سفر در شهر قزوين از سوي اين مجموعه انجام شود و بر اين اساس استقرار رانندگان مسلط به زبان انگليسي در پايانه مسافربري آزادگان قزوين در حال پيگيري است.

محمدحسيني بيان کرد: گردشگران خارجي براي بازديد از مکان‌هاي تفريحي، گردشگري و فرهنگي از سواري کرايه‌هاي پايانه استفاده مي‌کنند.

اين مسئول افزود: سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با برنامه‌‍‌ريزي صورت گرفته از گردشگران خارجي در پايانه استقبال خوبي مي‌کند تا گردشگران خاطره خوبي از زمان ورود به شهر قزوين داشته باشند.

وي خبر داد: همچنين در پايانه مسافربري آزادگان و همه ايستگاههاي برون شهري قزوين نرخ کرايه‌ همه مسيرها  به زبان انگليسي نصب خواهد شد تا گردشگران خارجي در جريان قيمت‌ها باشند.

اين مسوول با تاكيد بر تكريم ارباب رجوع و فراهم آوردن زمينه‌هاي مساعد به منظور سفري آرام براي مسافران، گفت: همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي مسافران فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط