دوشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۲

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين:

پايانه‌هاي قزوين؛ آماده استقبال از مسافران تابستاني96 است

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: پايانه‌هاي مسافري قزوين با شروع فصل تابستان با امکانات و تجهيزات خود، آماده استقبال از تابستان 96 است.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ علي محمدحسيني افزود: با شروع فصل تابستان، پايانه‌هاي مسافربري قزوين تلاش خواهد کرد خدمات مطلوبي به مسافران تابستاني ارائه کند.

وي تاکيد کرد: همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي شهروندان مسافر فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهي در پايانه‌هاي مسافري از جمله اتاق مادر و کودک،سرويس بهداشتي، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌هاي تجاري که محصولات و کالاهاي موردنياز مسافران را در پايانه‌ها ارائه مي‌کنند، گفت: مسافران با استفاده از اين امکانات، در صورت مشاهده هرگونه مشکل و کمبودي، مي‌توانند با مراجعه به مديريت داخلي ترمينال شکايت خود را ارائه دهند و همچنين با شماره تلفن 33551225 و شماره پيامک   30006044551225 با مسئولان پايانه‌ها مشکلات خود را در ميان بگذارند.

وي با تاکيد بر اهميت آرامش روحي و رواني شهروندان مسافر، لزوم همکاري و همراهي متقابل مسافران و مسئولان را در اين زمينه يادآور شد و گفت: ما در پايانه‌هاي مسافري سازوکارهاي لازم را براي خدمت‌رساني مطلوب به مسافران فراهم کرده‌ايم.

اين مسئول به لزوم رعايت پاکيزگي و بهداشت در پايانه‌ها و اتوبوس‌ها اشاره کرد و از رانندگان و مسافران خواست که در اين زمينه همکاري بيشتري با مسئولان پايانه‌ها داشته باشند.

پايان پيام

  

تصاویر مرتبط