یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۱

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين خبر داد؛

جابه‌جايي 672هزار مسافر از پايانه‌هاي مسافربري قزوين در بهار96

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: 672 هزار و 84مسافر از پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين در بهار 96 جابجا شدند.

 به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: در اين مدت 306 هزار و 480مسافر از طريق اتوبوس، 245هزار و 271مسافر از طريق ميني‌بوس و 110هزار و 334 مسافر از طريق سواري جابجا شدند.

اين مسوول گفت: در بهار 96، 203هزار و 183مسافر در فروردين ماه، 280هزار و 110مسافر در ارديبهشت ماه و 118هزار و791 مسافر در خرداد ماه جابجا شدند.

وي تصريح کرد: بيشترين تقاضاي سفر در اين مدت مربوط به شهرهاي تهران، مشهد و شهرهاي شمال کشور بوده است.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهي در پايانه‌هاي مسافري از جمله اتاق مادر و کودک،سرويس بهداشتي، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌هاي تجاري که محصولات و کالاهاي موردنياز مسافران را در پايانه‌ها ارائه مي‌کنند، گفت: پايانه‌هاي مسافربري قزوين با امکانات و تجهيزات خود خدمات مطلوبي را به مسافران ارائه دادند.

اين مسوول گفت: همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين بود که شرايط مناسبي را براي شهروندان مسافر فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط