سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۴

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين خبر داد؛

احداث سرويس‌بهداشتي در ايستگاه برون‌شهري بوئين‌زهرا در قزوين

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: به‌زودي در ايستگاه برون‌شهري بوئين‌زهرا واقع در انتهاي خيابان راه‌آهن، مقابل بوستان رز سرويس بهداشتي احداث مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: در سال جاري با توجه به نياز مسافران و رانندگان در ايستگاه برون‌شهري بوئين‌زهرا احداث 2 چشمه سرويس بهداشتي زنانه و مردانه در دستور کار اين سازمان قرار گرفته است.

وي ادامه داد: مسافران و رانندگان در اين ايستگاه از سرويس بهداشتي بوستان نزديک اين ايستگاه استفاده مي‌کردند که به دليل فاصله داشتن از ايستگاه باعث ايجاد نارضايتي شده بود که به طور موقت يک کانکس سرويس بهداشتي در اين ايستگاه نصب شده است و  اکنون براي رفاه مسافران و رانندگان يک سرويس بهداشتي جديد احداث خواهد شد.

اين مسوول گفت: ايستگاه بوئين‌زهرا واقع در انتهاي خيابان راه آهن، مقابل بوستان رز قرار گرفته و مقصد آن به سمت بوئين زهرا و شهرک‌هاي بين‌راهي مي‌باشد و تعداد سواري فعال در اين ايستگاه بيش از 90 دستگاه است.

وي ادامه داد: مساحت اين ايستگاه 200 مترمربع است که 2 شرکت مسافربري برون شهري در آنجا مستقر هستند.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين افزود: تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي شهروندان مسافر فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

محمدحسيني بيان کرد: رشد و گسترش امکانات رفاهي براي مسافران از مهم‌ترين اولويت کاري اين سازمان است.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط