سه‌شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۷

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين خبر داد؛

تقدير از ماموران نيروي انتظامي و پليس راهور مستقر در پايانه‌هاي مسافربري قزوين

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: به مناسبت گراميداشت هفته نيروي انتظامي از ماموران نيروي انتظامي و پليس راهور مستقر در پايانه مسافربري آزادگان و غرب شهر قزوين تقدير شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: در مراسمي با حضور کارکنان سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اهداي لوح يادبودي از زحمات ماموران نيروي انتظامي و پليس راهور مستقر در پايانه مسافربري آزادگان و غرب شهر قزوين تقدير شد.

وي با اشاره به استقرار پاسگاه نيروي انتظامي در پايانه مسافربري آزادگان و غرب شهر قزوين بيان کرد: با راه‌اندازي پاسگاه انتظامي در پايانه مسافربري آزادگان شهر قزوين با همكاري فرمانده نيروي انتظامي استان و فرمانده نيروي انتظامي شهرستان قزوين رضايت مسافران افزايش يافته است.

وي هدف از راه‌اندازي پاسگاه ويژه پايانه را اعمال قانون و برقراري نظم و مقررات در اين مجموعه مسافرتي ذكر كرد که يکي از درخواست‌هاي مسافران از اين مجموعه بود.

اين مسوول با تاكيد بر تكريم ارباب رجوع و فراهم آوردن زمينه‌هاي مساعد به منظور سفري آرام براي مسافران، گفت: استقرار پاسگاه در اين پايانه با توجه به حجم بالاي مسافر از نيازها بود.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط