سه‌شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۰۶

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين خبر داد؛

جابه‌جايي 847 هزار مسافر از پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: 847هزار و 383 مسافر از پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين در 6ماه اول سال جاري جابجا شدند.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: از پايانه‌ مسافري غرب 188هزار مسافر و از پايانه مسافري آزادگان 659هزار و 383 مسافر جابجا شده است.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: در اين مدت‌ اتوبوس‌هاي مسافربري برون شهري 73درصد، خودروهاي سواري مسافربر بين شهري 10 درصد و ميني بوس 17 درصد از مسافران را در پايانه‌ مسافربري آزادگان شهرداري قزوين جابه‌جا کرده‌اند.

وي تصريح کرد: بيشترين تقاضاي سفر در اين مدت مربوط به شهرهاي تهران، مشهد و شهرهاي شمال کشور بوده است.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهي در پايانه‌هاي مسافري از جمله اتاق مادر و کودک،سرويس بهداشتي، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌هاي تجاري که محصولات و کالاهاي موردنياز مسافران را در پايانه‌ها ارائه مي‌کنند، گفت: پايانه‌هاي مسافربري قزوين با امکانات و تجهيزات خود خدمات مطلوبي را به مسافران ارائه مي‌کند.

اين مسوول گفت: همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي شهروندان مسافر فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط