دوشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۰۵

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين خبر داد؛

استقبال از دانشجويان در سال تحصيلي جديد در پايانه مسافربري آزادگان قزوين

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين از استقبال اين سازمان از مسافران به خصوص دانشجويان در سال تحصيلي جديد خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: اين سازمان در آغاز سال تحصيلي جديد به منظور رفاه حال مسافران به خصوص دانشجويان سرويس‌دهي و خدمات‌رساني مطلوبي ارائه داد.

وي با اشاره به اينكه نظافت و پاكيزگي پايانه‌هاي شهر به صورت مستمر انجام مي‌شود، افزود: توسعه فضاي سبز، ساماندهي مبلمان شهري و زيباسازي پايانه‌ها از جمله اقدامات انجام شده در آغاز سال تحصيلي در پايانه‌هاي شهر قزوين بود.

محمدحسيني افزود: با شروع فصل پائيز، پايانه‌هاي مسافربري قزوين تلاش خواهد کرد خدمات مطلوبي به مسافران به خصوص دانشجويان ارائه کند.

وي تاکيد کرد: همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي مسافران فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهي در پايانه‌هاي مسافري از جمله اتاق مادر و کودک،سرويس بهداشتي، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌هاي تجاري که محصولات و کالاهاي موردنياز مسافران را در پايانه‌ها ارائه مي‌کنند، گفت: مسافران با استفاده از اين امکانات، در صورت مشاهده هرگونه مشکل و کمبودي، مي‌توانند با مراجعه به مديريت داخلي ترمينال شکايت خود را ارائه دهند و همچنين با شماره تلفن 33551225 و شماره پيامک 30006044551225 با مسوولان پايانه‌ها مشکلات خود را در ميان بگذارند.

وي با تاکيد بر اهميت آرامش روحي و رواني مسافران، لزوم همکاري و همراهي متقابل مسافران و مسوولان را در اين زمينه يادآور شد و گفت: ما در پايانه‌هاي مسافري سازوکارهاي لازم را براي خدمت‌رساني مطلوب به مسافران فراهم کرده‌ايم.

اين مسوول به لزوم رعايت پاکيزگي و بهداشت در پايانه‌ها و اتوبوس‌ها اشاره کرد و از رانندگان و مسافران خواست که در اين زمينه همکاري بيشتري با مسوولان پايانه‌ها داشته باشند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط