یکشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۰۷

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين خبر داد؛

برخورد با فعاليت سواري کرايه‌هاي برون شهري در خارج از ايستگاه‌هاي مجاز

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: فعاليت سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز در خارج از ايستگاه‌هاي مجاز باعث بي‌نظمي سيستم حمل و نقل و ايجاد ترافيک مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: متاسفانه برخي سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز در خارج از ايستگاه‌هاي مجاز به فعاليت مي‌پردازند که مقرر شده است با همکاري راهور با متخلفان برخورد شود. 

وي توضيح داد: ايستگاه سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز تاکستان در داخل پايانه مسافربري غرب است که متاسفانه برخي سواري کرايه‌ها در دور ميدان دوراه همدان(ميدان دفاع مقدس) اقدام به سوار کردن مسافر مي‌کنند که اين موضوع باعث بي‌نظمي و ترافيک در دور اين ميدان شده است.

محمدحسيني بيان کرد: همچنين ايستگاه سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز آبيک در داخل پايانه مسافربري آزادگان است که متاسفانه برخي سواري کرايه‌ها در دور ميدان تهران قديم اقدام به سوار کردن مسافر مي‌کنند که اين موضوع باعث بي‌نظمي و ترافيک در دور اين ميدان شده است.

اين مسوول بيان کرد: طبق جلساتي که در اين زمينه برگزار شده مقرر شده است با همکاري راهور با متخلفان برخورد شود.

اين مسوول با تاکيد بر مشارکت رانندگان در ايجاد نظم در شهر و سوار کردن مسافر در ايستگاه‌هاي مجاز اظهار کرد: همچنين شهروندان با استفاده از سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز در ايستگاههاي تعيين شده مي‌توانند در نظم‌دهي سيستم حمل و نقل مسافران جاده‌اي و جلوگيري از بروز معضلات متعدد اجتماعي کمک کنند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط