پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۱

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين خبر داد؛

برگزاري دوره آموزشي آتش‌نشاني براي رانندگان پايانه مسافربري آزادگان قزوين

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: در راستاي پيشگيري از حوادث، اين سازمان اقدام به برگزاري دوره آموزشي اطفاء حريق براي رانندگان و کارکنان شرکت‌هاي تعاوني پايانه مسافربري آزادگان کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: با توجه به حساسيت شغل رانندگان و اهميت آموزش آتش‌نشاني به آنان، بر آن شديم تا با همکاري سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين، يک دوره آموزشي درباره ايمني و اطفاء حريق براي رانندگان و کارکنان شرکت‌هاي تعاوني پايانه مسافربري آزادگان برگزار کنيم.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با يادآوري اينکه رانندگان هر روز ارتباط مستقيمي با شهروندان دارند و بر همين اساس سهم زيادي هم در حمل و نقل عمومي برون شهري دارند، افزود: چنانچه رانندگان آموزش‌هاي لازم در زمينه اطفاء حريق را ببينند مي‌توانند در کمک رساني به شهروندان نقش بسزائي  داشته باشند.

محمدحسيني با اشاره به اينکه اين دوره آموزشي شامل موارد ايمني و پيشگيري از حريق در خودرو بود، افزود: راه‌هاي پيشگيري از حريق در خودرو به رانندگان آموزش داده شد تا در صورت آتش سوزي بتوانند اقدامات لازم را انجام دهند.

اين مسوول تأکيد کرد: اين سازمان به منظور ارتقاء توانمندي رانندگان و کارکنان شرکت‌هاي تعاوني پايانه مسافربري آزادگان براي مواجهه با آتش سوزي، دوره آموزش اطفاء حريق را برگزار کرد.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط