شنبه ۱۳۹۵/۰۴/۱۲

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين:

148 هزار مسافر از پايانه‌هاي مسافربري قزوين جابجا شدند

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: در خرداد 95، شمار مسافران ورودي و خروجي از پايانه‌هاي مسافربري آزادگان و غرب توسط اتوبوس، ميني‌بوس و سواري‎هاي كرايه به 148هزار و 146 مسافر رسيد.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ حسيني افزود: از پايانه‌ مسافربري غرب 48هزار مسافر و از پايانه مسافري آزادگان 100هزار و 146 مسافر جابجا شده است.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين بيان کرد: در اين مدت 70 درصد مسافران با اتوبوس، 19درصد با ميني‌بوس و 11 درصد با سواري‌هاي کرايه در پايانه مسافربري آزادگان جابجا شدند.

محمدحسيني بيان کرد: همچنين در اين مدت 80درصد مسافران با ميني‌بوس و 20درصد با سواري‌هاي کرايه از پايانه غرب قزوين جابجا شدند.

وي تصريح کرد: بيشترين تقاضاي سفر در اين مدت مربوط به شهرهاي تهران، مشهد و شهرهاي شمال کشور بوده است.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهي در پايانه‌هاي مسافري از جمله اتاق مادر و کودک،سرويس بهداشتي، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌هاي تجاري که محصولات و کالاهاي موردنياز مسافران را در پايانه‌ها ارائه مي‌کنند، گفت: پايانه‌هاي مسافربري قزوين با امکانات و تجهيزات خود خدمات مطلوبي را به مسافران ارائه مي‌کند.

اين مسوول گفت: همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي شهروندان مسافر فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط