دوشنبه ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

اجرای طرح استقبال از بهار در سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از آغاز اجرای طرح استقبال از بهار 1403 در پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین؛ مجید اسلامی مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از آغاز اجرای طرح استقبال از بهار 1403 در پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین خبر داد.

مجید اسلامی گفت: بازپیرایی، عملیات بازسازی، نوسازی و گسترش فضای سبز همراه با پاکیزگی مناسب‌تر محیط پایانه، و حضور پلیس مستقر در ترمینال بطور شبانه روزی در پایانه آزادگان و غرب را اقدامات برای استقبال از بهار نام برد.

وی گفت: سرکشی از ترمینال‌ها و ایستگاه‌های تحت پوشش سازمان، رنگ آمیزی جداول و خط کشی گذرگاه‌ها و کاشت گل و گیاه فصلی نیز در همین راستا برای رفاه حال شهروندان و استقبال از بهار انجام شده است.

اسلامی اضافه کرد: خانه تکانی و نظافت ویژه پایانه‌ها درسکو‌های سوار و پیاده شدن مسافر، مسجد و نمازخانه، محوطه پارکینگ، غرفه‌ها، سالن انتظار و سرویس بهداشتی را از دیگر فعالیت‌های استقبال از بهار 1403 بده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین در ادامه گفت: در این ایام همه دست‌اندرکاران به نحوی تلاش خواهند کرد تا شرایط سفر مناسب و ایمن برای شهروندان با توجه به شرایط فراهم شود.

انتهای پیام.

تصاویر مرتبط